Jesteś tutaj: Start / Sekcje / ZAJĘCIA TEATRALNE

ZAJĘCIA TEATRALNE

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

    Zajęcia teatralne prowadzi Beata Bekisz

    Zajęcia sekcji teatralnej w roku artystycznym 2020/2021: zawieszone.

 

 

 

Artykuły

Przejdź do - Sekcja teatralna

Sekcja teatralna

9 marca 2020
Przejdź do - Zajęcia teatralne

Zajęcia teatralne

23 października 2019
Przejdź do - Sekcja teatralna

Sekcja teatralna

20 czerwca 2019

Kolejne WYRÓŻNIENIE dla BANDY

18 maja 2019 r.  grupa teatralna BANDA  zdobyła WYRÓŻNIENIE podczas Wojewódzkich Prezentacji Amatorskich Zespołów Teatralnych w Świdwinie.

22 maja 2019

Warsztaty

20 listopada jedna z „Band” (tak, tak – w GOK-u mamy już dwie „Bandy”), tym razem „Alter” uczestniczyła w warsztatach wprowadzających w improwizację teatralną. Zajęcia zostały przygotowane i przeprowadzone przez aktorkę Teatru Lalek „Pleciuga” w Szczecinie – panią Paulinę Teresę Lenart (tak, tak, wtajemniczeni wiedzą – Niecałkiem Blada Królewna ).

21 listopada 2017
Czytaj więcej o: Warsztaty
Przejdź do - Pracownia teatralna

Pracownia teatralna

19 października 2017
Przejdź do - Grupa teatralna GOK  w Bobolicach

Grupa teatralna GOK w Bobolicach

18 X 2017r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bobolicach odbyły się uroczystości związane z otwarciem Gminnego Centrum Kariery w Bobolicach.  Przybyło wielu gości oraz lokalne media. Grupa teatralna z Tychowa została poproszona o uświetnienie tej uroczystości swoim występem. Zaprezentowano interpretację sceniczną  wiersza J. Tuwima „ Wszyscy dla wszystkich”. Młodzież pokazała bardzo wymownie jak ważna jest praca i samodyscyplina w życiu człowieka i społeczności. Tychowscy aktorzy i ich opiekun  zebrali gromkie brawa i usłyszeli wiele słów pochwał i podziwu. Bardzo dziękuję Pani Beacie Bekisz za profesjonalizm w przygotowaniu występu.  Młodzieży zaś składam wyrazy uznania za grę aktorską, pełną zaangażowania i poświęcenia. Rodzicom gratuluję  utalentowanych, kulturalnych i bardzo odpowiedzialnych pociech. 

L. Michalak, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Tychowie.

Zdjęcia – M. Rutkowski

 

19 października 2017

Sukces BANDY !

12 maja 2017 r. w Świdwińskim Ośrodku Kultury odbyły się Wojewódzkie Prezentacje Amatorskich Zespołów Teatralnych podczas, których Grupa Teatralna Banda z GOK w Tychowie zdobyła WYRÓŻNIENIE !!! Gratulujemy !!!

15 maja 2017