Jesteś tutaj: Start / Świetlice / TRZEBISZYN

TRZEBISZYN

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Świetlica Wiejska w Trzebiszynie

Trzebiszyn 10c

78 - 220 Tychowo

Opiekun świetlicy - Ewelina Okuszko

 

Uwaga ! 

Świetlica nieczynna do odwołania !

Artykuły

Przejdź do - BAL KARNAWAŁOWY - Trzebiszyn

BAL KARNAWAŁOWY - Trzebiszyn

Dnia 26.01. 2018 r. w naszej świetlicy odbył się BAL KARNAWAŁOWY. Przed imprezą odwiedziła nas Oliwia Jeremicz, która zrobiła dziewczynkom piękne makijaże, dopasowała je odpowiednio do każdego stroju. Dziękujemy Oliwce za poświęcony czas. Bal rozpoczął się słodkim poczęstunkiem i ciepłą herbatką. Następnie odbyły się tańce i zabawy takie jak: podawanie piłeczki za plecami, niesienie piłeczki na łyżeczce z rzutem do celu, taniec z kartką papieru, malowanie bałwanka z zawiązanymi oczami, balon z niespodzianką, konkurs na najładniejszy strój itp.Dzieci tańczyły, śpiewały, bawiły się radośnie.

 

Opiekunka świetlicy Ewelina Okuszko

31 stycznia 2018
Przejdź do - Warcabomaniacy

Warcabomaniacy

23 stycznia 2018 r. w naszej świetlicy odbyły się rozgrywki planszowe. Było wiele emocji. Wyłoniliśmy najlepszych graczy! Nikt nie wyszedł ze smutną minką. Gra przebiegała w miłej i zabawnej atmosferze. Na pewno niebawem to powtórzymy. 

 

Opiekunka świetlicy Ewelina Okuszko 

30 stycznia 2018
Przejdź do - Dzień Babci i Dziadka - 2018 r.

Dzień Babci i Dziadka - 2018 r.

19 stycznia 2018 r. w naszej świetlicy świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Imprezę rozpoczęliśmy powitaniem wszystkich przybyłych gości ciepłą herbatką i słodkim poczęstunkiem. Dzieci z panią świetliczanką przygotowały krótki skecz. Przedstawiał on wnuczęta, które obserwowały przez lornetki sztuczki swoich babci i dziadków. Babcia czarowała w kuchni pyszny obiadek a dziadek naprawiał rower na wszelki wypadek. Dzieci porwały swoje babcie do tańca przy piosence „Moja Babcia tańczy rock end rolla ”, a dla dziadków zaśpiewały tak pięknie, że niejednemu dziadkowi zakręciła się łza w oku. Na zakończenie skeczu odśpiewaliśmy głośne sto lat i wręczyliśmy wcześniej przygotowane laurki i upominki. Bardzo dziękujemy rodzicom za upieczenie przepysznych ciast. 

 

Opiekunka świetlicy Ewelina Okuszko 

28 stycznia 2018
Przejdź do - Ferie w Bibliotece Publicznej w Tychowie

Ferie w Bibliotece Publicznej w Tychowie

18 stycznia 2018 r. dzieci ze świetlicy wybrały się w odwiedziny do Biblioteki Publicznej w Tychowie. Tam czekała Pani Agnieszka Tomczyk z niespodziankami. Na początek dzieci miały za zadanie ulepienie z masy papierowej owieczkę lub żółwika. Dzieci bardzo lubią takie zabawy. Następnie wszyscy oglądali różne książki, takie jak opowieść o pająku. Książeczka była ozdobiona futerkowymi nóżkami, w które dzieci mogły włożyć rękę. Największą frajdą było poszukiwanie skarbów! Pani Agnieszka wręczyła dzieciom magiczny list, w którym znajdowały się kawałki mapy. Dzieci miały za zadanie skleić ją i podążać wedle znalezionych wskazówek. Poszukiwania wymagały skupienia i myślenia. Dzieci poradziły sobie świetnie, choć nie było to proste. Dziękujemy Pani Agnieszce Tomczyk za bardzo miły dzień, spędzony wśród książek i bibliotekowych niespodzianek.

 

Opiekunka świetlicy Ewelina Okuszko 

27 stycznia 2018
Przejdź do - Zimowe zabawy na śniegu

Zimowe zabawy na śniegu

26 stycznia 2018