Jesteś tutaj: Start / Świetlice / SADKOWO

SADKOWO

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Świetlica Wiejska w Sadkowie

Sadkowo 55

78 - 220 Tychowo

Opiekun świetlicy - Agnieszka Skałecka

godz. otwarcia: poniedziałek - piątek 14.00 - 18.00

 

Artykuły

Przejdź do - Bal przebierańców w Sadkowie

Bal przebierańców w Sadkowie

W piątek 8 lutego w świetlicy odbył się karnawałowy bal przebierańców. Były tańce i wspólne zabawy przy muzyce. Wspaniałą atmosferę dopełniła ,,foto ścianka'' udekorowana kolorowymi balonami i serpentynami, przy której robiliśmy zdjęcia z gadżetami na piku. Na koniec balu z pośród uczestników  zabawy  wyłoniliśmy króla i królową balu , a także najlepszych tancerzy. Dzieciom zostały wręczone dyplomy i medale. Wszystkim uczestnikom zabawy karnawałowej towarzyszył dobry humor, a na osłodę podczas tańców i zabaw został przygotowany słodki poczęstunek.

Agniwszka Skałecka, opiekun świetlicy

18 lutego 2019
Przejdź do - Ferie zimowe 2019 r. w Sadkowie
Przejdź do - Dzień Babci i Dziadka 2019 Sadkowo

Dzień Babci i Dziadka 2019 Sadkowo

25.01.2019r. w świetlicy odbyła się uroczystość z okazji dnia Babci i Dziadka.Gościliśmy Panią Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Tychowie Lucynę Michalak oraz liczne grono dziadków. Opiekunka świetlicy przywitała wszystkich gości, następnie Pani Dyrektor złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom.Dzieci przedstawiły piękny program artystyczny , recytowały wiersze i śpiewały piosenkę związaną tematycznie z tymże świętem. Po części artystycznej dzieci obdarowały gości upominkami przygotowanymi własnoręcznie w świetlicy.Były to serca z masy solnej, kwiaty i laurki z życzeniami. Po części artystycznej wszyscy zostali na słodkim poczęstunku. Frekwencja  jak co roku dopisała.Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.
 
Agnieszka Skałecka, opiekun świetlicy
7 lutego 2019
Przejdź do - Upominki dla Babci i Dziadka

Upominki dla Babci i Dziadka

Na tegoroczne święto dziadków przygotowaliśmy serca z masy solnej, kwiaty z papieru i tradycyjnie laurki z życzeniami, a także uczyliśmy się wierszy i piosenki.

Agnieszka Skałecka, opiekun świetlicy

7 lutego 2019
Przejdź do - II miejsce - świetlica w Sadkowie "Dekoracje zimowo - świąteczne"