Jesteś tutaj: Start / Świetlice / SADKOWO

SADKOWO

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Świetlica Wiejska w Sadkowie

Sadkowo 55

78 - 220 Tychowo

Opiekun świetlicy - Agnieszka Skałecka

godz. otwarcia: poniedziałek - piątek 14.00 - 18.00

 

Artykuły

Przejdź do - Ferie zimowe 2020r.

Ferie zimowe 2020r.

26 lutego 2020
Przejdź do - Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka w świetlicy w Sadkowie. Dzieci recytowaly wierszyki, śpiewały piosenkę i wręczyły upominki: laurki i mydełka, które własnoręcznie wykonały w czasie zajęć świetlicowych. Wszystkiego najlepszego dla naszych Babć i Dziadków.

27 stycznia 2020
Przejdź do - Andrzejki w świetlicy
Przejdź do - Warsztaty rękodzielnicze

Warsztaty rękodzielnicze

27 listopada 2019
Przejdź do - Dekoracja świetlicy z okazji Święta Niepodległości
Przejdź do - Jesienne  prace plastyczne

Jesienne prace plastyczne

23 października 2019
Przejdź do - Dzień Seniora

Dzień Seniora

Październik to miesiąc poświęcony obchodom Dnia Seniora.

 

23 października 2019
Czytaj więcej o: Dzień Seniora
Przejdź do - Pożegnanie wakacji 2019r.

Pożegnanie wakacji 2019r.

29 sierpnia przed budynkiem świetlicy w Sadkowie żegnaliśmy wakacje. Plac przed świetlicą został udekorowany kolorowymi proporczykami. Naszym honorowym gościem była Pani Dyrektor GOK w Tychowie Lucyna Michalak. Pomimo kończących się wakacji dzieci z uśmiechem na twarzy korzystały z przygotowanych atrakcji. Były liczne konkurencje sportowe takie jak wyścig z piłeczką na łyżce, przenoszenie kamyków  stopą , drużynowe napełnianie pojemnika wodą, skoki przez skakankę, misiek parzy, rzut do celu i zabawa z krzesłami. Kolejną atrakcją było malowanie farbami na foli strecz, zabawy z chustą animacyjną, gra w twistera oraz malowanie twarzy. Przez całą imprezę można było częstować się słodkim poczęstunkiem, owocami, napojami i grillowaną kiełbaską. Na twarzach dzieci były widoczne uśmiechy:) To był wspaniały dzień!

30 sierpnia 2019
Przejdź do - Tydzień farb.

Tydzień farb.

Na zajęcia samodzielnie przygotowaliśmy farby, a następnie tworzyliśmy arcydzieła na foli strecz. Malowaliśmy też zwyczajnie na kartce papieru wspomnienia z wakacji. Na zakończenie tygodnia farb pomalowałam dzieciom buźki. Ale była zabawa!

30 sierpnia 2019
Przejdź do - Prace z plasteliny.

Prace z plasteliny.

Na początek dzieci rozgrzewały mięśnie dłoni. Potem obejrzały zwierzątka z plasteliny przy pomocy książki ,,Lepimy z plasteliny''. Następnie uplastyczniały ją do dalszych działań ćwicząc przy okazji manualność. Według własnych pomysłów zajmowały się plasteliną. Próbowały swych sił w wyklejaniu kolorowanek oraz w zrobieniu pingwina, świnki,gąsienicy i innych zwierząt oraz różnych kształtów z form.

24 sierpnia 2019