Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Zachodniopomorska Karta Seniora

Kinoszkoła

Artykuły

 • Grudniowe zajęcia online programu KinoSzkoła wyróżnione

  Logo programu KinoSzkoła

  Już trwają , grudniowe zajęcia online programu KinoSzkoła!!!

  Linki do filmów otrzymali nauczyciele do udostępnienia uczniom.

  W grudniowej edycji zajęć uczestniczą:

  uczniowie i nauczyciele SP w Dobrowie,

  uczniowie i nauczyciele SP w Tychowie

  przedszkolaki z Przedszkola „Dębowa Chatka” w Tychowie.

  Przedszkolaki oraz uczniowie klas zerowych wezmą udział w zajęciach online pt. "Dlaczego nie lubię być sam? Po co nam rodzina". Do prelekcji są włączone trzy filmy krótkometrażowe:

  Starsza siostra (seria: Pamiętniki Florki)

  Szczęśliwa rodzinka (seria: Rodzina Treflików)

  Zaginiony Treflik (seria: Rodzina Treflików).

  Uczniowie klas I – III obejrzą online film pt. „CZYM JEST MAGIA ŚWIĄT? Magiczne święta Ewy”, reż. Anu Aun.

  Warsztaty pt. „DLACZEGO WARTO MYŚLEĆ O INNYCH? Jak zostać świętym Mikołajem?” reż. Christian Dyekjær, zaadresowane są do uczniów klas IV – VI, a uczniowie klas VII –VIII wezmą udział w zajęciach online pt. CO JEST DLA MNIE SENSEM ŻYCIA? O WARTOŚCIACH Marona - psia opowieść, reż. Anca Damian.

  Życzymy miłego seansu!!!

  Dziękujemy GKPIRPA za wsparcie finansowe przedsięwzięcia.

  Czytaj Więcej o: Grudniowe zajęcia online programu KinoSzkoła
 • Zajęcia online programu KinoSzkoła wyróżnione

  X edycja programu KinoSzkoła odbywa się wyłącznie za pośrednictwem Internetu.

  Logo Programu KInoSzkoła
  Pomimo, że nic nie zastąpi spotkania na sali kinowej i nie odtworzy atmosfery dużego ekranu dobra wiadomość jest taka, że zajęcia online,  to jedyna okazja, gdzie w zajęciach mogą uczestniczyć z uczniami także ich rodzice. Korzystajcie z tego dobra
  W listopadzie w zajęciach programu edukacji medialnej Kino Szkoła uczestniczyć będą dzieci z klas I – III i IV – VI ze Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza w Tychowie oraz uczniowie z klas I – III i IV – VI ze  Szkoły Podstawowej w Dobrowie. Uczniowie klas I – III wezmą udział w zajęciach online pt.”Tak mam, że troszkę się boję…Jak radzić sobie ze strachem? Sonia” reż. Catti Edfeldt/Lena Hanno, a uczniowie klas IV –VI w zajęciach online pt. ”Jak motywować się do samodzielnej nauki? Kod M reż. Dennis Bots.
  Linki do filmów otrzymali nauczyciele do udostępnienia odbiorcom.

  Miłego seansu!!!

  Czytaj Więcej o: Zajęcia online programu KinoSzkoła
 • Zajęcia Kino Szkoła z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tychowie wyróżnione

  Logo Programu KinoSzkoła
  „KinoSzkoła”– to Interdyscyplinarny Program Edukacji Medialnej i Społecznej. Jest to ogólnopolski program złożony z różnorodnych form edukacyjnych, których zasadniczym celem jest wzrost świadomości oraz kompetencji medialnych i społecznych wśród przedszkolaków, uczniów, nauczycieli.

  Gminny Ośrodek Kultury realizuje ten program nadal, mimo trudności związanych ze stanem epidemii. Szkoły i przedszkola w naszej Gminie skorzystają do końca tego roku z formy zajęć online. W listopadzie w zajęciach programu edukacji medialnej Kino Szkoła uczestniczyć będą dzieci z klas I – III i IV – VI ze Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza w Tychowie oraz uczniowie z klas I – III i IV – VI ze  Szkoły Podstawowejw Dobrowie. Uczniowie klas I – III wezmą udział w zajęciach pt.”Tak mam, że troszkę się boję…Jak radzić sobie ze strachem? Sonia” reż. Catti Edfeldt/LenaHanno, a uczniowie klas IV –VI w zajęciach pt. ”Jak motywować się do samodzielnej nauki? Kod M reż. Dennis Bots.

  W grudniu odbędą się zajęcia online dla przedszkolaków i uczniów klas VII – VIII.

  Dziękujemy Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za wsparcie finansowe projektu Kino Szkoła w GOK w Tychowie.

   

  Czytaj Więcej o: Zajęcia Kino Szkoła z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tychowie
 • Zajęcia Kino Szkoła w GOK w Tychowie wyróżnione

  5 grudnia 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Tychowie odbyło się ostatnie spotkanie w pierwszym półroczu szkolnym Interdyscyplinarnego Programu Edukacji Medialnej
  i Społecznej. Zajęcia  zaadresowane były do młodzieży z klas VI, VII, VIII ze Szkoły Podstawowej w Tychowie oraz młodzieży z  klas VII i VIII ze Szkoły Podstawowej w Dobrowie. Warsztaty  pt. „Czy wiesz co jesz? O nawykach żywieniowych i ich wpływie na nasze życie” zakończone zostały filmem pt.” Cały ten cukier” reż. Damon Gameau.

  Dziękujemy Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za wsparcie finansowe projektu Kino Szkoła w GOK w Tychowie.

  Czytaj Więcej o: Zajęcia Kino Szkoła w GOK w Tychowie
 • Zajęcia Kino Szkoła w GOK w Tychowie wyróżnione

  02 grudnia 2019 r. Gminny Ośrodek Kultury w Tychowie odwiedziły dzieci z Przedszkola „Dębowa Chatka”, zerówki ze Szkoły Podstawowej w Tychowie oraz z przedszkola
  i zerówki ze Szkoły Podstawowej w Dobrowie. Dzieci uczestniczyły w zajęciach programu edukacji medialnej Kino Szkoła pt. „O czym warto pamiętać w święta?”. Zajęcia
  z młodą publicznością poprowadziła Pani Monika Kuczyńska, a następnie wszyscy z zaciekawieniem obejrzeli trzy krótkie filmy pt. „Agatka i Zastępca” reż. P. Czarzasty, „Kto ukradł słońce?” reż. E. Wąsik, „Dlaczego choinki boją się wycinki?” reż. M. Stróżycka.

  Dziękujemy Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za wsparcie finansowe projektu Kino Szkoły w GOK w Tychowie.

  Czytaj Więcej o: Zajęcia Kino Szkoła w GOK w Tychowie

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2020-09-24 13:21:58przez:
Opublikowano:2020-09-24 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający: Gminny Ośrodek Kultury
Odwiedziny:564

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.

Banery/Logo