Jesteś tutaj: Start / KinoSzkoła

KinoSzkoła

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

 

 

Zapraszamy również na stronę: http://www.kinoszkola.pl/

 

Artykuły

Przejdź do - Zajęcia Kino Szkoła w GOK w Tychowie

Zajęcia Kino Szkoła w GOK w Tychowie

5 grudnia 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Tychowie odbyło się ostatnie spotkanie w pierwszym półroczu szkolnym Interdyscyplinarnego Programu Edukacji Medialnej
i Społecznej. Zajęcia  zaadresowane były do młodzieży z klas VI, VII, VIII ze Szkoły Podstawowej w Tychowie oraz młodzieży z  klas VII i VIII ze Szkoły Podstawowej w Dobrowie. Warsztaty  pt. „Czy wiesz co jesz? O nawykach żywieniowych i ich wpływie na nasze życie” zakończone zostały filmem pt.” Cały ten cukier” reż. Damon Gameau.

Dziękujemy Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za wsparcie finansowe projektu Kino Szkoła w GOK w Tychowie.

18 grudnia 2019
Przejdź do - Zajęcia Kino Szkoła w GOK w Tychowie

Zajęcia Kino Szkoła w GOK w Tychowie

02 grudnia 2019 r. Gminny Ośrodek Kultury w Tychowie odwiedziły dzieci z Przedszkola „Dębowa Chatka”, zerówki ze Szkoły Podstawowej w Tychowie oraz z przedszkola
i zerówki ze Szkoły Podstawowej w Dobrowie. Dzieci uczestniczyły w zajęciach programu edukacji medialnej Kino Szkoła pt. „O czym warto pamiętać w święta?”. Zajęcia
z młodą publicznością poprowadziła Pani Monika Kuczyńska, a następnie wszyscy z zaciekawieniem obejrzeli trzy krótkie filmy
 pt. „Agatka i Zastępca” reż. P. Czarzasty, „Kto ukradł słońce?” reż. E. Wąsik, „Dlaczego choinki boją się wycinki?” reż. M. Stróżycka.

Dziękujemy Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za wsparcie finansowe projektu Kino Szkoły w GOK w Tychowie.

18 grudnia 2019
Przejdź do - Zajęcia Kino Szkoła w GOK w Tychowie

Zajęcia Kino Szkoła w GOK w Tychowie

15 listopada 2019r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Tychowie odbyło się kolejne spotkanie Interdyscyplinarnego Programu Edukacji Medialnej i Społecznej. Tym razem odwiedzili nas uczniowie klas I – III ze Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza w Tychowie oraz ze Szkoły Podstawowej w Dobrowie. Spotkanie  pt. „Jesteśmy różni , ale możemy się ze sobą przyjaźnić” zakończyło się filmem pt.” Biuro detektywistyczne Lassego i Mai: Pierwsza Tajemnica” reż. Josephine Bornebusch.

Natomiast 19 listopada 2019r. odwiedzili nas uczniowie klas IV -V ze Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza w Tychowie oraz klasy IV -VI ze Szkoły Podstawowej w Dobrowie. Na spotkaniu pt."Reagujgdy dzieje się przemoc" uczniowie obejrzeli film pt. „Hej, sokoły " reż. Bragi Thor Hinriksson.

Prelekcję poprowadziła pani Monika Kuczyńska.

Projekt finansowany przez GKPiRPA w Tychowie.

22 listopada 2019