Strona główna

Aktualności

UWAGA !!!

21 czerwca 2019 r.

Gminny Ośrodek Kultury w Tychowie

będzie nieczynny !

Za utrudnienia przepraszamy !

18 czerwca 2019

WAKACJE W ŚWIETLICACH

Nareszcie nadchodzi czas wakacyjnej beztroski i wypoczynku dla dzieci i młodzieży.
W świetlicach wiejskich panie opiekunki już przygotowują się na wakacyjne spotkania.  
Do 1 lipca na stronie internetowej naszej Ośrodka Kultury www.gok.tychowo.pl, w zakładce – Świetlice, ukażą się plany zajęć  w poszczególnych świetlicach na każdy tydzień wakacji.

Informujemy jednocześnie, że od 1 lipca świetlice będą pracować w godzinach:

Tychowo, Kikowo, Sadkowo, Borzysław, Trzebiszyn, Dobrowo, Pobądz, Warnino – 10.00 – 14.00

Słonino, Kowalki, Smęcino – 10.00 – 18.00

Udanych, radosnych i bezpiecznych wakacji!

L. Michalak – Dyrektor GOK w Tychowie.

13 czerwca 2019
Powiększ zdjęcie Maroko:%20Brama%20do%20orientu.%20Spotkanie%20z%20Piotrem%20Kowalczykiem.%20

Maroko: Brama do orientu – spotkanie z Piotrem Kowalczykiem

3 czerwca 2019r. w naszym Ośrodku odbyło się spotkanie z podróżnikiem, geografem i geologiem Panem Piotrem Kowalczykiem. Ciekawej prelekcji na temat Maroko wysłuchali członkowie Klubu Podróżnika oraz mieszkańcy Tychowa, którzy skorzystali z oferty. Dziękujemy za interesujący i profesjonalnie przygotowany przekaz.

L. Michalak – Dyrektor GOK w Tychowie.

5 czerwca 2019
Powiększ zdjęcie Dzień%20Dziecka%202019%20-%20przemówienie%20Burmistrza%20Tychowa%20i%20Dyrektor%20GOK%20w%20Tychowie

Dzień Dziecka 2019

1 czerwca 2019 r. przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tychowie swoje święto obchodziły uroczyście wszystkie dzieci. Imprezę z okazji Dnia Dziecka rozpoczął  życzeniami wszelkiej pomyślności Pan Burmistrz Tychowa Robert Falana. Następnie zaprezentowały się grupy taneczne: CHAOS, HAŁAS I MIRAGE, obdarzone gromkimi brawami. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się animacje klauniaków i szczudlarzy z Kopalni Marzeń. Oprócz różnych zabaw, animatorzy uczyli chodzenia na szczudłach, nie tylko chętne dzieci, ale także dorosłych. Wiele przyjemności dostarczały także dostępne atrakcje: dmuchańce i stoisko firmy Blinex, zakręcone, pieczone ziemniaczki z Sołectwa Wicewo, malowanie na streczu, malowanie balonów, malowanie twarzy, wykonywanie obrazków z kolorowej soli, zabawa w piankolinie, animacje w wykonaniu pracowników Ośrodka Kultury.  Licznie zgromadzone rodziny chętnie korzystały ze wszystkich atrakcji. Uśmiechy zadowolonych dzieci były dla organizatorów największą radością i powodem satysfakcji. Dziękujemy Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Tychowie za wsparcie finansowe tego przedsięwzięcia.

Dziękujemy dzieciom za uczestnictwo i radosne uśmiechy :)

Izabela Wesołowska, promocja i reklama GOK w Tychowie

Fot. Izabela Wesołowska, Marta Pawlak, Maciej Rutkowski

5 czerwca 2019
Powiększ zdjęcie Obchody%20Dnia%20Działacza%20Kultury%202019%20-%20przemówienie%20Pani%20Dyrektor%20GOK%20Lucyny%20Michalak

Obchody Dnia Działacza Kultury 2019

28 maja 2019 r. odbyły się uroczyste Obchody Dnia Działacza Kultury. Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Tychowie Lucyna Michalak ze sceny podziękowała serdecznie pracownikom, emerytom, instruktorom, zespołom działającym przy GOK, Radzie Kultury, Stowarzyszeniom, Burmistrzowi, Radzie Miejskiej oraz Komisji Oświaty, Kultury i Sportu. Słowami podkreślającymi wielką wartość jaką mają dla niej wszystkie osoby pracujące i współpracujące z Ośrodkiem Kultury Pani Dyrektor wyraziła wdzięczność wręczając pamiątkowe dyplomy i symboliczne kwiaty, wszystkich zaprosiła też na skromny poczęstunek. Podczas uroczystości głos zabrali również: Burmistrz Tychowa Robert Falana, Przewodniczący Rady Miejskiej w Tychowie Paweł Kowalski, Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu w Tychowie Dariusz Michalak, członkowie Rady Kultury przy GOK w Tychowie – Zofia Jarzębska,  Prezes Stowarzyszenia Amicus oraz Zastępca Dyrektora Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza w Tychowie Andrzej Kozłowski. Było to popołudnie pełne ekspresji i wzruszeń.

Izabela Wesołowska, promocja i reklama GOK w Tychowie

2 czerwca 2019