Strona główna

Aktualności

Powiększ zdjęcie Świetlica%20w%20Sadkowie

Sukces Zespołu INDIGO

Działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Tychowie zespół muzyczny INDIGO w kwietniu 2020r. wziął udział w konkursie „Pokaż Talent” zorganizowanym przez Głos Koszaliński. W kategorii: Talent wokalno  muzyczny – zespoły,  trzy zespoły, które  otrzymały najwięcej głosów, zdobyły nagrody i wystąpią na regionalnej gali Pokaż Talent! Zdobyli oni także awans do wojewódzkiego finału akcji, a przez to szansę na udział i zwycięstwo w ogólnopolskim finale. W tej trójce znalazł się Zespół muzyczny INDIGO!!!

Gratulujemy całemu zespołowi INDIGO i życzymy dalszych sukcesów.

Członkowie zespołu INDIGO dziękują   za wszystkie oddane głosy.

22 maja 2020

Zachęcamy do udziału w konkursie

Konkurs Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Rodzina Razem”

27 kwietnia 2020
Czytaj więcej o: Zachęcamy do udziału w konkursie
Powiększ zdjęcie Świetlica%20w%20Bukówku

Dekoracje majowe w świetlicach Gminy Tychowo

Zbliża się czas majówki . Powinniśmy jednak pamiętać, że 2 maja i 3 Maja to ważne dla Polaków święta narodowe. 2 maja obchodzimy Święto Flagi Polskiej. 3 maja natomiast do data  szczególnie ważna dla historii państwa polskiego.
3 maja 1791 roku uchwalono pierwszą w Europie, drugą na świecie nowoczesną konstytucję. Kształtowała ona ustrój państwa polskiego zaledwie kilkanaście miesięcy. Jednak, po upadku Polski w 1795 roku, stała się wzorem i symbolem marzeń o niezawisłości  państwa i wolności obywateli.
W czasie niewoli , zaborów, stała się symbolem wolnej Polski, najpiękniejszych tradycji wolnościowych i próby reformowania państwa w duchu zasad monteskiuszowskiego trójpodziału władzy.

Panie świetliczanki udekorowały okna świetlic tak, aby przypominały nam o tych ważnych świętach .

26 kwietnia 2020
Powiększ zdjęcie Kolorowe%20buźki%20-%20oznaka%20optymizmu

Optymizm nas nie opuszcza!!!

 

 

 

22 kwietnia 2020