ZAJĘCIA TEATRALNE

                               Zajęcia teatralne prowadzi Beata Bekisz

                                  Zajęcia w roku szkolnym 2019/2020 :

                         poniedziałek - godz. 16:30 - 18:30 - grupa Banda

                                     

                                              Sala widowiskowa GOK

                                   Zajęcia odbywają się nieodpłatnie.

 

                                        Grupa Teatralna Alter Banda

 

                                            Grupa Teatralna Banda

 

Artykuły

Kolejne WYRÓŻNIENIE dla BANDY

18 maja 2019 r.  grupa teatralna BANDA  zdobyła WYRÓŻNIENIE podczas Wojewódzkich Prezentacji Amatorskich Zespołów Teatralnych w Świdwinie.

22 maja 2019

Warsztaty

20 listopada jedna z „Band” (tak, tak – w GOK-u mamy już dwie „Bandy”), tym razem „Alter” uczestniczyła w warsztatach wprowadzających w improwizację teatralną. Zajęcia zostały przygotowane i przeprowadzone przez aktorkę Teatru Lalek „Pleciuga” w Szczecinie – panią Paulinę Teresę Lenart (tak, tak, wtajemniczeni wiedzą – Niecałkiem Blada Królewna ).

21 listopada 2017
Czytaj więcej o: Warsztaty
Przejdź do - Pracownia teatralna

Pracownia teatralna

19 października 2017
Przejdź do - Grupa teatralna GOK  w Bobolicach

Grupa teatralna GOK w Bobolicach

18 X 2017r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bobolicach odbyły się uroczystości związane z otwarciem Gminnego Centrum Kariery w Bobolicach.  Przybyło wielu gości oraz lokalne media. Grupa teatralna z Tychowa została poproszona o uświetnienie tej uroczystości swoim występem. Zaprezentowano interpretację sceniczną  wiersza J. Tuwima „ Wszyscy dla wszystkich”. Młodzież pokazała bardzo wymownie jak ważna jest praca i samodyscyplina w życiu człowieka i społeczności. Tychowscy aktorzy i ich opiekun  zebrali gromkie brawa i usłyszeli wiele słów pochwał i podziwu. Bardzo dziękuję Pani Beacie Bekisz za profesjonalizm w przygotowaniu występu.  Młodzieży zaś składam wyrazy uznania za grę aktorską, pełną zaangażowania i poświęcenia. Rodzicom gratuluję  utalentowanych, kulturalnych i bardzo odpowiedzialnych pociech. 

L. Michalak, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Tychowie.

Zdjęcia – M. Rutkowski

 

19 października 2017

Sukces BANDY !

12 maja 2017 r. w Świdwińskim Ośrodku Kultury odbyły się Wojewódzkie Prezentacje Amatorskich Zespołów Teatralnych podczas, których Grupa Teatralna Banda z GOK w Tychowie zdobyła WYRÓŻNIENIE !!! Gratulujemy !!!

15 maja 2017