Kultura w kwarantannie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
22 kwietnia 2020

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną oraz decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o tymczasowym  zawieszeniu działalności instytucji kultury, informuję, że w porozumieniu  z Burmistrzem Tychowa,  Panem Robertem Falaną , podjęliśmy decyzję o odwołaniu planowanych w najbliższych terminach imprez :
 Dzień Matki – koncert,  22 maja 2020, Dzień Dziecka – impreza plenerowa – 5 czerwca 2020, Dobrowiecka Nuta –  festyn, 27 czerwca  2020, XX Przegląd Zespołów Ludowych
„Tychowo na Ludowo” – 18 lipca 2020.

W obecnej sytuacji, zmuszeni jesteśmy przenieść naszą działalność kulturalną  do sieci. Będziemy starali się być z Państwem na bieżąco w kontakcie, niestety tylko wirtualnym. Proponować będziemy: konkursy, warsztaty, pomysły na twórcze i kreatywne formy spędzania czasu w domu, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, będziemy przypominać
o ważnych uroczystościach i świętach. Postaramy się też na bieżąco informować o ofertach innych, dużych, instytucji kultury, które również zmuszone zostały do ograniczonej formy działalności i kontaktu z odbiorcami. Zaglądajcie Państwo na naszą stronę internetową: www.gok.tychowo.pl a zwłaszcza  na nasz profil na FB.

Prosimy o kontakt z nami. Chętnie dowiemy się, jakie macie Państwo oczekiwania, propozycje,pomysły  i sugestie.

Zapraszamy do kontaktu , za pośrednictwem poczty: gok.tychowo@wp.pl.
Odpowiemy na każdy, podpisany imieniem i nazwiskiem list.

Kierując się zasadą, że zawsze po nocy nastaje dzień , a po burzy na niebie pojawia się słońce, cała załoga Gminnego Ośrodka Kultury przesyła Państwu serdeczne życzenia, zapewniając jednocześnie, że najzwyczajniej – TĘSKNIMY ZA WAMI ????

L. Michalak – dyrektor GOK w Tychowie.